aboutus

Zhejiang matsuoka printing co.,LTD

Zhejiang matsuoka printing co.,LTD Zhejiang matsuoka printing co.,LTD Zhejiang matsuoka printing co.,LTD Zhejiang matsuoka printing co.,LTD Zhejiang matsuoka printing co.,LTD
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny: Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Azji wschodniej
Na calym swiecie
marki: Matsuoka
Ilość pracowników: 300~350
Coroczne wyprzedaże: 5000000-6000000
Rok założenia: 1992
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

Zhejiang Matsuoka Printing Co., ltd. została założona we wrześniu 1992 roku. Nasza główna fabryka znajduje się w Pinghu City, Zhejiang, Chiny. Powierzchnia budowy wynosi 600 000 stóp kwadratowych i mamy około 350 wykwalifikowanych pracowników i 80 techników oraz członków zespołu sprzedaży i serwisu. Obrót wynosi około 60 milionów USD rocznie i rośnie z każdym rokiem.

Jako chińsko-japońska spółka joint venture posiadamy najbardziej zaawansowane maszyny i doskonałe zarządzanie. Jesteśmy krajową firmą zajmującą się przeciwdziałaniem fałszerstwom papieru i posiadamy krajowy system drukowania. Na rynku krajowym jesteśmy krajowym przedsiębiorstwem demonstracyjnym i jednym z najważniejszych partnerów strategicznych departamentów ds. Tajemnicy, banków, organów podatkowych, linii lotniczych, firm ubezpieczeniowych, Alipay i Wechat pay.

Większość naszych maszyn jest importowana z Niemiec, Japonii i Włoch. Jesteśmy wysoce zautomatyzowani, aby zapewnić najbardziej wydajne procesy produkcyjne. Posiadamy inny system druku, w tym maszynę offsetową, maszynę do druku flexo, maszynę rotacyjną i zmienną drukarkę cyfrową. Posiadamy certyfikat ISO9001 、 ISO14001 、 OHSAS18001, ISO / IEC27001 、 ISO2200, Sedex, Disney, Wal-Mart itp.

Nasze kluczowe produkty obejmują wiele kategorii, w tym dzieci i uczniów, naklejki i etykiety, materiały biurowe, materiały biurowe, papiernicze, termiczne, papiernicze, lotnicze, papierowe. Robimy OEM dla wielu importerów i detalistów z Norther American i Europe. Działalność OEM obejmuje drukowanie książek dla dzieci, drukowanie książek dla dzieci, drukowanie książek do kolorowania, drukowanie naklejek dla dzieci, uczenie dzieci kart Flash i drukowanie Układanka dla dzieci itp.

Ustawiamy biura sprzedaży i obsługi w Szanghaju i Pekinie. Obecnie mamy 16 pracowników w biurze w Szanghaju, w tym 3 projektantów, a większość z nich jest wykwalifikowana. 10 z nich pracowało w Matsuoce od około 15 lat. Jesteśmy wykwalifikowani i możemy zapewnić szybką i profesjonalną obsługę. Wierzymy, że jesteśmy w stanie zapewnić Ci dobry produkt o konkurencyjnych kosztach.

Historia

Zhejiang Matsuoka Printing Co., ltd. została założona we wrześniu 1992 roku. Całkowity roczny obrót wynosi około 60 milionów USD. Fabryka znajduje się w pobliżu Szanghaju i Ningbo, około godziny jazdy samochodem do portu w Szanghaju i portu Ningbo. Jesteśmy krajową firmą zajmującą się przeciwdziałaniem fałszerstwom papieru i posiadamy krajowy system drukowania. Jesteśmy jedną z największych i najbardziej zaawansowanych branży poligraficznej w Chinach.

Od 2013 roku przeprowadziliśmy się do nowej fabryki, a nowa fabryka ma około 560 tysięcy metrów kwadratowych. W tym czasie zaczęliśmy drukować OEM dla zagranicznych klientów. Wykonujemy OEM dla wielu importerów i detalistów z Norther American i Europe. Działalność OEM obejmuje drukowanie książek dla dzieci, drukowanie książek dla dzieci, drukowanie książek do kolorowania, drukowanie naklejek dla dzieci, uczenie się dzieci Flash karty i drukowanie Układanka dla dzieci, itd.

Usługa

Ustawiamy biura sprzedaży i obsługi w Szanghaju i Pekinie. Obecnie mamy 16 pracowników w biurze w Szanghaju, w tym 3 projektantów, a większość z nich jest wykwalifikowana. 10 z nich pracowało w Matsuoce od około 15 lat. Jesteśmy wykwalifikowani i możemy zapewnić szybką i profesjonalną obsługę. Obsługujemy druk książek dla dzieci, drukowanie książek dla dzieci, drukowanie książek do kolorowania, drukowanie naklejek dla dzieci, uczenie się dzieci Flash karty i drukowanie Puzzle dla dzieci.

Nasze główne zadanie -

1, cytat i negocjacje

2, Podaj sugestie projektowe klientom

3, Ułóż przedprodukcję próbek

4, Umieść zlecenie produkcyjne w fabryce

5, Śledź harmonogram produkcji

6, Wyślij próbkę produkcyjną

7, Zarezerwuj statek

8, Ułóż pojemniki załadunkowe

9, Wyczyść obyczaje

10, Kontynuuj płatność

11, Zbierz opinie od klientów

12, Popraw się stopniowo.

Nasz zespół

Mamy w sumie około 38 członków zespołu sprzedaży i serwisu. Obecnie mamy 16 pracowników w biurze w Szanghaju, w tym 3 projektantów, a większość z nich jest wykwalifikowana. 10 z nich pracowało w Matsuoce od około 15 lat. Jesteśmy wykwalifikowani i możemy zapewnić szybką i profesjonalną obsługę. Mamy ponad 350 wykwalifikowanych pracowników i 80 techników oraz członków zespołu sprzedaży i serwisu.

Zapewniamy klientom bezpłatną usługę projektowania, przeprojektowywania, egzmanowania grafiki, projektowania konstrukcji i projektowania.

1, zespół Factory: 5 członków zespołu serwisowego, 12 projektantów i projektant prepress

2, zespół z Szanghaju: 13 członków zespołu sprzedaży i serwisu, 3 projektantów

3, zespół Bejing: 4 członków zespołu sprzedaży i serwisu

Szczegóły kontaktu