aboutus
Linia produkcyjna

Posiadamy wysokiej jakości profesjonalnych techników i zaawansowane nowoczesne urządzenia produkcyjne. Wszystkie produkty spełniają międzynarodowe standardy jakości i są bardzo cenione na wielu różnych rynkach na całym świecie. Dobrze wyposażone obiekty i doskonała kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji umożliwiają nam zagwarantowanie całkowitej satysfakcji klienta.

Dzięki naszym wysokiej jakości produktom i doskonałej obsłudze klienta, zdobyli globalną sieć sprzedaży do Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Oceanii i Europy Zachodniej.
Platforma będzie głęboko zakorzeniona w biznesie chińskich produktów nowego etapu, lepiej dostosowanym i rozwijającym się.

Jeśli masz wymagania, kliknij przycisk „Skontaktuj się teraz” na stronie produktu lub producenci produktów do bezpośredniego kontaktu. Sprzedaż dostawców odpowie na Twój e-mail.

OEM / ODM

Zrobiliśmy OEM dla wielu detalistów z różnych krajów. W tym Micheals, Joann, Leap Year, Dollar General, Dollar Tree, Office Depot. Działalność OEM obejmuje drukowanie książek dla dzieci, drukowanie książek dla dzieci, drukowanie książek do kolorowania, drukowanie naklejek dla dzieci, uczenie się dzieci Flash karty i drukowanie Układanka dla dzieci, itd.

Zapewniamy klientom bezpłatną usługę projektowania, przeprojektowywania, egzmanowania grafiki, projektowania budowlanego i projektowania.

R & D

Zapewniamy klientom bezpłatną usługę projektowania, przeprojektowywania, egzmanowania grafiki, projektowania budowlanego i projektowania. W fabryce jest 12 techników i 15 projektantów. W biurze w Szanghaju planujemy dodać zespół badawczy i projektowy. W przyszłości dwa zespoły projektowe będą współpracować w celu opracowania nowej produkcji z wykorzystaniem najnowszego wzoru, nowej techniki i nowego materiału.

Procedura ODM -

1, Klient dostarcza informacje: Rozmiar, papier, struktura, trend wzorcowy, ikona, cel, cena detaliczna itp.

2, Projektant zaprojektował konstrukcję

3, Przetwórnia najpierw wykonuje próbkę ślepą do zatwierdzenia

4, Designer zastosuje wzór i ikonę

5, Cutomer wybiera projekt

6, Pobieranie próbek druku cyfrowego

7, Próbka przedprodukcyjna

8, Final wybierz pozycję

Formate artfile ---

Szczegóły kontaktu